Vyhľadávanie:

V pondelok sa začne Ekotopfilm 2004

V pondelok sa začne Ekotopfilm 2004

Už o necelý týždeň, 25. októbra, sa v bratislavskom hoteli Fórum začne 31. ročník Medzinárodného festivalu odborných filmov, televíznych programov a videprogramov EKOTOPFILM 2004. Podujatie, ktorého generálnym partnerom je spoločnosť U. S. Steel Košice, má vo svete výnimočné postavenie najmä preto, že vytvára predpoklady pre úspešnú komunikáciu medzi odborníkmi rôzneho profesijného zamerania, najmä technikov a ekológov, a to s cieľom hľadania, tvorby a realizácie riešení problémov ľudstva.

Do súťaže prihlásili autori z mnohých európskych štátov, USA a Kanady, dovedna vyše 150 rôznych titulov, ktoré bude porota hodnotiť v štyroch kategóriách. Stalo sa už tradíciou, že jednu z cien udelí aj spoločnosť U. S. Steel Košice. Podrobnejšie informácie prinesieme v budúcom vydaní Ocele východu.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...