Vyhľadávanie:

V príprave s novým kormidelníkom

V príprave s novým kormidelníkom

Tréner hokejistov HC Košice Milan Staš na lavičke vicemajstra skončil

Vedenie HC Košice v pondelok tohto týždňa ukončilo spoluprácu s doterajším trénerom mužstva Milanom Stašom. Blížiacu sa letnú prípravu na novú extraligovú sezónu by tím hokejistov mal začať už pod vedením nového trénera, ktorého meno by malo byt známe v blízkej budúcnosti. "Nebude to ale, ako sa povráva, Peter Mikula, ktorý doviedol mužstvo HKM Zvolen k majstrovskému titulu," ozrejmil prezident HC Košice Juraj Mondík.

Dnes už bývalý košický kormidelník Milan Staš na margo ukončenej spolupráce poznamenal: "Mali sme rozdielne názory na skladbu a doplnenie budúceho tímu pre novú sezónu. Zvážili sme, že bude lepšie ukončiť spoluprácu už teraz, pred novým prípravným obdobím, ako v jej priebehu či počas sezóny. Rozišli sme sa korektne."

Letnú prípravu na nový extraligový ročník začnú hokejisti HC Košice v pondelok 13. mája. V prvej fáze sa budú pripravovať v domácich podmienkach. Ako sa vyjadril pre médiá generálny manažér klubu Juraj Bakoš, v kádri mužstva došlo k niektorým zmenám. Okrem brankára Hyláka, ktorý sa dohodol na predĺžení kontraktu na ďalšie dva roky, v tíme zostávajú Pašek, Spilar, Marcinko, Cebák, Novák, Slovák, Matúš Chovan, Macejko, Boltun a brankár Riečický. Zostavu opustia Haščák, Mlynarovič, Svitana a Novotný. O udržaní v kádri klub rokuje ešte s obrancom Štrbákom a záujmom je doplniť mužstvo predovšetkým v ofenzíve.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...