KONTAKT  |    _eng _sk

Vďaka za pomoc
           Pridané: 07.01.2008
Autor: Anetta SMIKOVÁ
Kategória: 01/2008

Počas Vianočného posedenia pre bezdomovcov v sobotu, 22. decembra 2007, v Charitnom dome sv. Alžbety na Bosákovej ulici v Košiciach sme vydali približne 100 obedov a jedlo i balíčky, ktoré zostali, sme odviezli do Krízového centra pre matky s deťmi na Alejovej ulici. Vďaka vašej ochote a veľkorysosti, milí kolegovia a priatelia, sme vyzbierali 9600 korún. Krásna suma, ktorá pokryla takmer všetky výdavky na akciu. Bola i kapustnica, zemiakový šalát a rybacie filé. Vládla krásna vianočná atmosféra. Odovzdala som im vaše pozdravy a želania všetkého najlepšieho v novom roku. Napĺňalo ma radosťou a hrdosťou, že sa vďaka vašim otvoreným srdciam aj vlani podarilo pripraviť krásne popoludnie pre ľudí, ktorí to naozaj potrebujú.

Moje poďakovanie patrí (v abecednom poriadku a bez titulov) Eve Bobaľovej, Borisovi Čegiňovi, Terézii Dobošovej, Alene Dzugasovej, Marekovi Farbulovi, pani Hornyákovej, Aurore Jakovej, Jánovi Liptákovi, Zuzane Kováčovej, Miroslavovi Maďarovi, pánovi Oravcovi, Eve Pichonskej, Janette Plachej, Radoslavovi Rohaľovi, Monike Ružíkovej, Eve Širillovej, Ľubomíre Šoltésovej, Ružene Šteffanovej, Zuzane Tomoriovej, Alene Torhányovej, Erike Uličnej a Magdaléne Vargovej.

V mene zamestnancov Charitného domu sv. Alžbety, aj v mene svojom, vám srdečne ďakujem a želám úspešný, v zdraví, šťastí a v pohode prežitý rok 2008.

Empty

ODPORÚČAME

11.09.2019
Minister hospodárstva ocenil aj desiatich košických oceliarov
02.08.2019
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2019
19.07.2019
Konáme v záujme zachovania našej konkurencieschopnosti
10.07.2019
Hutnícky priemysel čelí kritickým úskaliam