Vyhľadávanie:

Vianočný beh v Moldave

Vianočný beh v Moldave

Posledná predvianočná nedeľa v Moldave nad Bodvou bude v znamení behu. Športový klub Bodva v spolupráci s mestom organizuje 20. decembra 2015 so štartom o 13.00 hod. už štvrtý ročník bežeckého podujatia ulicami Moldavy nad Bodvou. Štart i cieľ pretekov bude na Hlavnej ulici pri mestskom úrade, registrácia sa uskutoční v Mestskom kultúrnom stredisku. Pre pretekárov je pripravená náročnejšia trať, ktorá ich preverí na rovine, v behu do kopca i z kopca. Súťažiacich čaká 210 schodov po serpentíne smerom na mestskú časť Kopec. Bežci absolvujú dve kolá v celkovej dĺžke 8,8 km na asfaltovom povrchu trate. Jeden okruh meria 4,4 km a bude v ňom potrebné zdolať 105 schodov, ktoré určite zdramatizujú priebeh súťaže. Trať povedie ulicami Školská, Hlavná, Kalvínska, Záhradná, Jiskrova, Vodná, Československej armády, Podhorská, Slovenského národného povstania a Rožňavská.

Výsledky Vianočného behu budú zarátané do Moldavskej bežeckej ligy 2015, ktorá tým uzavrie svoju tohtoročnú súťaž o najlepšieho bežca a bežkyňu v Moldave a jej blízkom okolí. Veľké finále určí celkových víťazov v ženskej i v mužskej kategórii tretieho ročníka domácej ligy.

Atraktívny beh si môžu vychutnať nielen bežci, ale aj diváci, ktorých týmto srdečne pozývame. Viac informácií týkajúcich sa behu a propozícií nájdete na domovej stránke klubu: www.skbodva.sk a na stránke mesta Moldava: www.moldava.sk

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...