Vyhľadávanie:

Vysokopeciari na štvordráhe

Vysokopeciari na štvordráhe

Základná organizácia OZ KOVO Vysoké pece organizuje tradične v októbri pre svojich členov a zamestnancov divízneho závodu a RMS a.s. turnaj v bowlingu. Súťažiaci sa stretli na štvordráhe Bowling Pubu na Sídliska KVP, kde sa konala nielen súťaž jednotlivcov, ale i trojčlenných družstiev v piatok 25. októbra.

V 7. ročníka turnaja štartovalo 26 družstiev, ktoré medzi sebou zvádzali tuhé súboje. Svedčia o tom aj tesné konečné výsledky, veď medzi víťazným tímom a tretím družstvom v konečnom poradí bol len 11-bodový rozdiel. Prvenstvo si vybojovala trojica z prevádzky VP 2, ktorá mala v zložení Jaroslav Maleš, Jozef Suvák a Michal Džavoronok na svojom konte 831 zvalených kolov. Na 2. mieste sa s počtom kolov 827 umiestnili Ivan Chmura, Miroslav Hirjak a Pavol Kerekeš z RMS a.s. a 3. miesto si s 820 bodmi vybojovali hráči z Vedenia VP, ktoré reprezentovali Michal Tabák, Tibor Szalona a Ondrej Juraško. Víťazom v súťaži jednotlivcov sa stal Jaroslav Janočko z RMS výkonom 346 zvalených kolov, medzi ženami dominovala s 223 kolami Oľga Ziolkovská.

Pre účastníkov súťaže bol pripravený chutný guľáš s občerstvením. Všetci si toto podujatie veľmi pochvaľovali a po namáhavej práci v ťažkých podmienkach Vysokých pecí a RMS si schuti zašportovali a odreagovali sa od každodenných pracovných povinností.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...