KONTAKT  |    _eng _sk

Vysokopeciari v Medzeve
           Pridané: 26.09.2011
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 20/2011

V nedeľu 18. 9. využili vysokopeciari pekný slnečný deň a zorganizovali v Doškoľovacom stredisku Medzev futbalový turnaj o Pohár riaditeľa DZ Vysoké pece.

"V turnaji štartovalo šesť mužstiev, ktoré hrali v dvoch skupinách. Teší nás, že pozvanie prijali hráči z Vulkmontu, pretože aj my sa už tradične zúčastňujeme ich turnaja. Kuriozitou bolo, že naše družstvo z vedenia Vysokých pecí sa stalo víťazom ich turnaja v júni tohto roku a na našom turnaji teraz v Medzeve slávili úspech futbalisti z Vulkmontu. Vo finále vyhrali nad nami 2:0 a zaslúžene získali cennú trofej. V zápase o 3. miesto zvíťazili hráči B mužstva Aglomerácie nad tímom Prevádzkovej údržby 2:1," zhodnotil v krátkosti priebeh turnaja za organizátorov kapitán mužstva Vedenia Vysokých pecí Juraj Bořík.

Putovný pohár a ceny trom najlepším celkom odovzdal riaditeľ DZ Vysoké pece Marek Jenčo, ktorý na záver tohto vydareného podujatia poznamenal: "Bol som prekvapený vysokou úrovňou jednotlivých stretnutí. Zrejme preto, že v každom mužstve sa predstavilo niekoľko bývalých, ale i stále aktívnych hráčov. Hralo sa s veľkým nasadením v rámci fair play a myslím si, že všetci účastníci turnaja si prišli na svoje. Pri futbale si určite oddýchli, zrelaxovali a načerpali nové sily do ďalších náročných pracovných dní. K celkovej spokojnosti nám nechýbali ani výborné podmienky a skvelé občerstvenie, ktoré nám pripravili v doškoľovacom stredisku pod vedením Milky Rohúnovej, za čo sa všetkým chcem touto cestou srdečne poďakovať."

Empty

ODPORÚČAME

11.09.2019
Minister hospodárstva ocenil aj desiatich košických oceliarov
02.08.2019
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2019
19.07.2019
Konáme v záujme zachovania našej konkurencieschopnosti
10.07.2019
Hutnícky priemysel čelí kritickým úskaliam