Vyhľadávanie:

Vzdali sa odmien v prospech malých pacientov

Vzdali sa odmien v prospech malých pacientov

Ušľachtilý počin mechanikov

Nedávny počin zamestnancov divízneho závodu Mechanika je nielen o ľudskej spolupatričnosti, ktorá nie je zamestnancom spoločnosti U. S. Steel Košice cudzia, ale aj príkladom nezištnej pomoci chorým deťom.

Začiatkom tohto roka sa im podaril husársky kúsok. Ako inak nazvať dva milióny hodín odpracovaných bez úrazu? Pochvala i rozhodnutie generálneho manažéra pre podporu výroby Jána Vranca odmeniť všetkých zamestnancov divízneho závodu, ktorí sa o tento nesporne veľký úspech pričinili, každému dobre padli.

"Uvažovali sme, že každého zamestnanca odmeníme vecným darom, vyčlenili sme na to aj finančné prostriedky," poskytol nám bližšie informácie Rastislav Milan, hlavný manažér divízneho závodu Mechanika. "Z ich strany však prišiel iný návrh, ktorý aj všetci odsúhlasili - vzdať sa vecných odmien a darovať vyčlenenú sumu zdravotníckemu zariadeniu. Rozhodnutie padlo na Detskú onkológiu v Košiciach."

Slovo dalo slovo a dnes je už všetko na najlepšej ceste, aby v najbližšej budúcnosti mohli mechanici odovzdať pacientom detskej onkológie svoj dar - tri infúzne pumpy. Ušľachtilá myšlienka! Zaslúži si uznanie!

Ďalšie články

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...