Vyhľadávanie:

Vzdelanie - podmienka úspechu

Vzdelanie - podmienka úspechu

Vzdelanie
Operátor hlavného pultu dynamolinky v DZ Studená valcovňa Karol Filomena pri preberaní certifikátu. Povedal nám, že kurz bol preňho zaujímavý. "Celý život je učenie," skonštatoval.

Certifikát o absolvovaní kurzu v profesii hutník - operátor pre tvárnenie kovov si včera popoludní v Strednej priemyselnej škole hutníckej na Alejovej ulici v Košiciach slávnostne prevzalo ďalších dvanásť železiarov. Zväčša mladí zamestnanci z divíznych závodov Teplá valcovňa, Studená valcovňa a Oceliareň získali odborné vedomosti a zručnosti, ktoré im doteraz pri výkone ich povolania chýbali.

"Kurz pozostával z teoretickej i praktickej časti," informoval nás za odbor Personálne riadenie Jozef Pastirčák. "Pripravili sme ho v spolupráci so Vzdelávacím a poradenským centrom a Strednou priemyselnou školou hutníckou. Oceliari a valcovači majú za sebou 360 hodín teórie z problematiky tvárnenia kovov, ďalších štyridsať hodín odbornej praxe strávili vo vybraných prevádzkach fabriky."

Ako ďalej Jozef Pastirčák dodal, v organizácii podobných rekvalifikačných kurzov sa bude v U. S. Steel pokračovať. "Spoločnosť preferuje tendenciu kontinuálneho zlepšovania a celoživotného vzdelávania. Je to podmienka úspechu," dodal.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...