Vyhľadávanie:

Water Cup 2009

Water Cup 2009

V telocvični Základnej školy vo Valalikoch zorganizovali športoví nadšenci z vodného hospodárstva pod záštitou ZO OZ METALURG divízneho závodu Energetika prvý ročník stolnotenisového turnaja jednotlivcov i družstiev pod názvom Water Cup 2009. Súťažili tri celky z CHÚV Krásna, ČOV Sokoľany a Čerpacích staníc systémom každý s každým.

Najprv boli na programe stretnutia jednotlivcov, ktorých výsledky sa započítavali do súťaže tímov, ktoré reprezentovali. V dvojhre si najlepšie počínal Kamil Lacko z mužstva CHÚV Krásna, na 2. mieste skončil kapitán mužstva ČOV Sokoľany Ľubomír Lacko a na 3. mieste sa umiestnil ďalší zo stolných tenistov CHÚV Krásna Dušan Tomaško.

Po súčte získaných bodov jednotlivými hráčmi si cennú trofej za víťazstvo v súťaži družstiev vybojovali stolní tenisti z CHÚV Krásna a obhájili tak svoje prvenstvo z vlaňajšieho nultého ročníka tohto podujatia. Na druhej priečke sa umiestnili hráči z ČOV Sokoľany a na treťom mieste skončili stolní tenisti z Čerpacích staníc.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...