Vyhľadávanie:

Z Cottbusu s pohárom

Z Cottbusu s pohárom

V nemeckom Cottbuse sa v dňoch 8. až 10. júna za účasti siedmich európskych štátov konal 25. ročník medzinárodného stolnotenisového turnaja 4-členných družstiev. Okrem Slovenska na turnaji štartovali družstvá z Nemecka, Švédska, Fínska, Bulharska, Francúzska a Poľska. Tím Slovenska pod vedením trénera Štefana Zeitšeka reprezentovali Juraj Feješ, Milan Hufnágel, Štefan Pčola a dvaja aktívni prvoligoví hráči zo spoločnosti U. S. Steel Košice - Július Bacsó z útvaru GM pre inžinierske činnosti a Peter Poľa z dcérskej spoločnosti OBAL-SERVIS.

Stolní tenisti Slovenska si za zelenými stolmi počínali veľmi dobre, celý turnaj absolvovali bez prehry a zaslúžene získali cennú trofej za celkové prvenstvo. V skupine postupne zdolali Nemecko 5:0, Fínsko 5:2 a Francúzsko 5:3. Vo finále po druhý raz zdolali Francúzsko 5:3, nad Švédskom vyhrali 5:4 a Bulharsko deklasovali 5:0. Na snímke slovenskí stolní tenisti (v strede) so zlatými medailami. Vľavo za trénerom v pozadí Peter Poľa, vedľa neho s pohárom Július Bacsó.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...