Vyhľadávanie:

Zajtra v Lige majstrov do tuhého

Zajtra v Lige majstrov do tuhého

Hokejisti HC Košice ukončili na ľade v Třinci sériu prípravných zápasov

V druhej fáze letnej prípravy zarezávali hokejoví majstri z HC Košice od 23. júla 2015 už na ľade. Do dnešného dňa odohrali šesť prípravných zápasov. Z nich tri vyhrali a tri razy na turnaji Steel Cup v Třinci svojim súperom podľahli. Vyhrali v Poprade 3:1, doma zdolali Zvolen po samostatných nájazdoch 3:2 a v odvete vyhrali po druhýkrát nad Popradom 3:0. Potom však na spomínanom turnaji neuspeli v súboji s HC Vítkovice Steel, s ktorým v predĺžení prehrali 3:4, domácemu tímu HC Oceláři Třinec podľahli 2:4 a po samostatných nájazdoch prehrali aj s Torpedom Nižnij Novgorod 3:4.

Ako sa v prípravných stretnutiach stihli naši hokejisti na nastávajúcu sezónu pripraviť, to ukážu štyri najbližšie stretnutia s Mníchovom a s Klagenfurtom v Lige majstrov.

S Mníchovčanmi odohrajú zverenci trénera Petra Oremusa premiérový duel v prestížnej európskej pohárovej súťaži už zajtra. Vo štvrtok 20. augusta sa na domácom ľade v Steel aréne stretnú o 18.30 hod. s tímom Red Bull Mníchov.

Potom odohrajú v závere budúceho týždňa dva zápasy na ľade súperov, a to v piatok 28. augusta v Mníchove a v nedeľu 30. augusta v rakúskom Klagenfurte. Súboje v ôsmej skupine Ligy majstrov zakončia Košičania vo štvrtok 3. septembra 2015 v Steel aréne o 18. hodine v odvetnom zápase s KAC Klagenfurt.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...