Vyhľadávanie:

Žena na poste predsedu

Žena na poste predsedu

Mikuláša Hintoša vystriedala v Energetike Eva Mihaliková

Post predsedu Základnej organizácie OZ METALURG v divíznom závode Energetika zastáva od minulého týždňa dlhoročná funkcionárka Eva Mihaliková. Rozhodli o tom vo voľbách členovia výboru základnej organizácie.

Eva Mihaliková nastúpila do firmy v roku 1983 po ukončení SPŠ elektrotechnickej. Začínala v prevádzke Elektrorozvody divízneho závodu Energetika ako operátorka spracovania dát. Po zlúčení prevádzok Elektrorozvody a Údržba Energetiky v roku 2007 pracovala ako operátorka spracovania dát pre Údržbu Energetiky. V odboroch sa angažuje dlhé roky. Členkou závodného výboru je štvrté volebné obdobie (15 rokov) a až do 2. marca, kedy si ju odborári zvolili za predsedníčku, bola poverená funkciou tajomníčky.

"Mojimi prioritami v novej funkcii," uviedla pre Oceľ východu "bude, v súlade s celosvetovým trendom zjednocovania odborových zväzov, integrácia OZ METALURG s OZ KOVO, čo si vyžaduje úzku spoluprácu s úsekovými dôverníkmi pri objasňovaní potreby a výhod tohto kroku, stabilizácia členskej základne, ako aj spolupráca s hospodárskym vedením pri zlepšovaní pracovných podmienok zamestnancov."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...