Vyhľadávanie:

Zlomená lyža 2010

Zlomená lyža 2010

V rekreačnom stredisku Ľubovnianske kúpele sa v dňoch 12. - 14. februára 2010 stretlo vyše 280 energetikov a ich rodinných príslušníkov. Víkendový pobyt, spojený s 34. ročníkom bežeckých lyžiarskych pretekov pod názvom Zlomená lyža, pre nich zorganizovali členovia Výboru ZO OZ KOVO Energetika v spolupráci s hospodárskym vedením divízneho závodu. Pretože toto rekreačné zariadenie poskytuje veľa možností na relax, oddych a športovanie, energetici mohli tri dni využívať hotelový bazén, saunu, vírivku, fitnes telocvičňu, ale aj blízky lyžiarsky svah.

V sobotu sa po pretekoch detí na sánkach rozpútal na bežeckom okruhu tuhý boj dospelých, ktorí súťažili v bežeckej stope v rôznych vekových kategóriách. Ale nebol to len klasický beh. Spestrením bola streľba zo vzduchovky a hod granátom na cieľ. Kým vyznávači lyžiarskeho športu a branných pretekov súťažili v prírode, ďalší si v hotelovej herni za zelenými stolmi vyskúšali svoje umenie v stolnotenisovom turnaji. Medaily, poháre a cenné trofeje sa rozdávali večer, ktorý patril nielen víťazom a najlepším pretekárom, ale všetkým rekreantom. Najmladší súťažiaci si od organizátorov za snahu a dosiahnuté výkony okrem cien prevzali aj plyšové hračky, bábiky, autíčka i sladkosti. Prvenstvo medzi seniormi si vybojoval a cennú trofej Zlomenú lyžu získal Zoltán Pataky, ktorému k víťazstvu blahoželal riaditeľ DZ Energetika Pavel Ország.

Po slávnostnom ceremoniáli vyhodnotenia súťaží sa všetci príjemne dlho zabávali na skvelej diskotéke. I napriek tomu, že tanec mnohých unavil, v nedeľu predpoludním bolo viacerých vidieť na lyžiarskom svahu i v bazéne. Účastníci neskrývali radosť i spokojnosť s vydareným víkendom a vyjadrili sa, že o rok sa na takejto akcii opäť stretnú.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...