Vyhľadávanie:

Zmeny v košickom hokeji

Zmeny v košickom hokeji

Valné zhromaždenie občianskeho združenia Hokejový Club Košice rozhodlo na svojom poslednom zasadnutí o personálnych zmenách v Správnej rade a Dozornej rade HC Košice. Zobralo na vedomie vzdanie sa funkcie viceprezidenta a člena správnej rady Antona Juru a na jeho post vymenovalo Elenu Petráškovú. Ondreja Bernáta vo funkcii druhého viceprezidenta a člena správnej rady nahradil Zdenko Trebuľa. Valné zhromaždenie taktiež vymenovalo dvoch nových členov správnej rady - Petra Kočiho a Juraja Mondíka. V dozornej rade odstupujúceho Kennetha R. Pepperneyho nahradil John F. Wilson.

Personálna zmena sa stala aj v dcérskej spoločnosti občianskeho združenia HC Košice, s.r.o., kde členov dozornej rady Jamesa F. Connora a Kennetha R. Pepperneyho nahradili William C. King a Stanislav Barica.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...