Vyhľadávanie:

Projekty U. S. Steel Košice pre vysokoškolákov

Projekty U. S. Steel Košice pre vysokoškolákov

Prihlásiť sa môžete už len do 31. augusta

Štipendijný program

Je určený pre talentovaných študentov s prospechom do 1.8. Prednosť má štúdium technických odborov, pokiaľ študent nezdokladuje mimoriadne okolnosti. Všetky kritériá sú zverejnené na intranete aj internete: https://www.usske.sk/sk/komunita/stipendijny-program. Prihlášku, vrátane požadovaných príloh, je možné zaslať poštou, mailom alebo doručiť cez E-registratúru USSK.

Celoročná prax

Platená pracovná stáž pre študentov 1. a 2. ročníka inžinierskeho štúdia, resp. 3. ročníka bakalárskeho štúdia so zameraním na hutníctvo, strojárstvo, stavebníctvo, elektrotechniku, energetiku, ekonomiku, informačné technológie, kybernetiku a iné technické odbory. Je potrebné sa registrovať on-line a poslať životopis v anglickom jazyku. Viac na: https://www.usske.sk/sk/spolupraca/studenti/celorocna-prax-studentov-vysokych-skol

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...