Vyhľadávanie:

Odovzdali sme cenu najaktívnejšiemu užívateľovi X App za marec

Odovzdali sme cenu najaktívnejšiemu užívateľovi X App za marec

Dnes sme odovzdali cenu najaktívnejšiemu užívateľovi X App Košice za mesiac marec, ktorým sa stal Zsolt Andrásházi. Cenu – darčekový kôš s delikatesami mu odovzdal riaditeľ pre Vonkajšie vzťahy Ján Bača.

Zsolt Andrásházi pracuje v divíznom závode Doprava. Aplikáciu využíva od jej spustenia a veľmi sa mu páči. Najviac oceňuje, že prinášame tipy na víkend, zaujímajú ho tiež témy z diania v podniku a všetky športové témy.

V poslednom období mu najviac utkvel v pamäti článok o upratovaní v okolí huty, ktoré zabezpečuje partia zo sociálneho podniku GOMBIDA z Veľkej Idy. Zsolt Andrásházi označuje správy, ktoré sa mu páčia, sú väčšinou z oblasti športu. Zapája sa aj do hokejových kvízov, lístky na hokej zatiaľ nevyhral.

Na otázku, čo mu v X App chýba, alebo čo by v nej chcel ešte nájsť, odpovedal: „Aplikácia je pre mňa veľmi užitočná, nájdem tam všetko, čo potrebujem, čo ma zaujíma. Ja žijem v Nižnom Lánci, tak hádam keby ste tak ešte mohli mapovať aj dianie v okolí Košíc.“

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...